V týchto dňoch začíname písať príbeh nového Terna - značky, ktorá sa bude každým týždňom meniť k lepšiemu.

10.06.2016

Vážení zákazníci,

dôvera sa buduje dlho a ťažko, no ľahko a rýchlo sa stráca. Získať späť stratenú dôveru patrí azda k najťažším úlohám a presne o to, o vašu stratenú dôveru, sa chceme uchádzať. Máme za sebou veľmi náročné obdobie, počas ktorého sme ukončili prevádzku neperspektívnych predajní a absolvovali množstvo rokovaní s dodávateľmi, aby sme doplnili chýbajúci sortiment. Dodávateľov si postupne získavame späť na našu stranu a všetci v Terne veríme, že sa nám to podarí aj s vami – s našimi zákazníkmi.

V týchto dňoch začíname písať príbeh nového Terna – značky, ktorá sa bude každým týždňom meniť k lepšiemu. Mnoho vecí sa už zmenilo vo vnútri a prvé zmeny ste si istotne všimli aj vy. Všetky naše predajne sa budú uchádzať o vašu priazeň novým logom, rozmanitým a kvalitným sortimentom, kvalifikovaným a ochotným personálom a atraktívnymi cenami. Budeme skutočne podporovať výnimočných domácich dodávateľov a nielen o tom rozprávať.

Vízia je jedna vec, no motivácia, ktorá ju premení na realitu, je vec druhá. Vy ste naša motivácia a za to vám patrí nesmierna vďaka.

Martin Fedor
predseda dozornej rady, TERNO real estate