Kariéra

Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Aktívne nám prispievajú k pozitívnemu zážitku z nakupovania. Prepracovaný proces zapracovania pomôže našim novým kolegom zvýšiť ich pripravenosť a kvalifikáciu, aby v čo najkratšom čase zvládli nároky dnešného zákazníka v modernom obchode. Aktuálne zamestnávame viac ako 1 100 ľudí. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Filter:

    Načítava sa...
  • Špecialista mzdovej agendy

    Špecialista mzdovej agendy

    Náplň práce:
    • v zmysle interných procesov a legislatívy spracúva mzdovú agendu súvisiacu s nástupom, zmenami, skončením pracovného vzťahu a výpočtom mzdy zamestnancov

    • vykonáva mzdovú uzávierku, výpočet miezd a vedie mzdovú agendu

    • údržba a aktualizácia personálnej a mzdovej databázy

    • príprava podkladov k spracovaniu reportov a analýz

    • výstup do účtovníctva

    • komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou, evidencia PN, materských a rodičovských dovoleniek

    • komunikácia s exekútorskými úradmi, spracovanie exekučných príkazov

    • práca s dochádzkovým systémom, podpora pri kontrole dochádzky

    • skúsenosti s personálnym systémom Softip - výhodou

    • pracovný pomer je na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky

    Miesto výkonu práce:

    Office Box, Mokráň záhon, Bratislava

    Nástupná mzda:

    1300 € brutto

    plný úväzok

    Nástupný termín:

    dohodou

    Požiadavky na zamestnanca:
    • Stredoškolské vzdelanie s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. - III. stupňa

    • Vzdelanie v odbore: účtovníctvo, ekonomika, personalistika

    • Ostatné znalosti:

      • Mzdové účtovníctvo - pokročilý

      • Personalistika - pokročilý

      • Microsoft Excel - pokročilý

      • Microsoft Word - pokročilý

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Pracovný pomer je na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky

    • Časová flexibilita

    • Tímová spolupráca

    • Orientácia na zákazníka

    • Presnosť

    • Znalosť Zákonníka práce a odvodových povinností

    • Prax v personalistike a mzdách

    Benefity:
    • Zľava na nákup

    • Zľavy na nákup v predajniach Ševt

    • Zľavy v CK Satur

    • Možnosť osobného rastu a nových výziev

    • Práca v skúsenom kolektíve

    Ďakujeme, vaše údaje boli zaznamenané a naši kolegovia sa vám v krátkom čase ozvú.

  • Category manager / nákupca

    Category manager / nákupca

    • Zodpovedá za dosiahnutie stanovených cieľov na úrovni zverenej kategórie

    • Zodpovednosť za výber a štruktúru sortimentu, za prezentáciu tovarov danej sortimentnej skupiny, za stanovenie konečných cien položiek

    • plánovanie marketingovej podpory sortimentnej kategórie

    • Vyjednáva obchodné podmienky s dodávateľmi

    • Navrhuje riešenia optimalizácie a obrátky zásob

    • Sleduje a vyhodnocuje trhové trendy a konkurenciu

    • Zodpovedá za nastavenie a implementáciu interných procesov a reportingu, príprava podkladov, spracovanie analýz

    1800 € brutto

    plný úväzok

    01. 09. 2019

    • Stredoškolské vzdelanie s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. - II. stupňa

    • Vzdelanie v odbore: obchodný, ekonomický, potravinársky

    • Počet rokov praxe: 2

      • Microsoft Outlook - pokročilý

    • skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti

    • aktívny prístup k práci

    • bussiness orientácia

    • rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stresu

    Benefity:
    • Zľavy na nákupy v sieti našich predajní

    • možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu

    • pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti

    • mladý dynamický tím spolupracovníkov

Ľutujeme, nenašli sa žiadne výsledky.