Kariéra

Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Aktívne nám prispievajú k pozitívnemu zážitku z nakupovania. Prepracovaný proces zapracovania pomôže našim novým kolegom zvýšiť ich pripravenosť a kvalifikáciu, aby v čo najkratšom čase zvládli nároky dnešného zákazníka v modernom obchode. Aktuálne zamestnávame viac ako 1 100 ľudí. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Filter:

    Načítava sa...
  • Stážista na IT oddelení (Dohoda o brigádnickej práci študenta)

    Stážista na IT oddelení (Dohoda o brigádnickej práci študenta)

    Náplň práce:
    • Technická podpora užívateľov v IT oblasti, riešenie potrieb a požiadaviek užívateľov

    • Inštalácia a konfigurácia HW a SW, notebookov, periférnych zariadení, sieťových tlačiarní a smartfónov

    Miesto výkonu práce:

    Office Box, Mokráň záhon 2, Bratislava

    Nástupná mzda:

    4 €/hod

    Nástupný termín:

    ihneď

    Požiadavky na zamestnanca:
    • Požadované vzdelanie: študent vysokej školy

    • Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

    • Počítačové znalosti:

      • Microsoft Excel - pokročilý

      • Microsoft Word - pokročilý

      • Administrácia LAN/WAN - základy

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:
    • Poslucháč VŠ so zameraním na informatiku

    • Všeobecná znalosť IT prostredia – siete LAN, WAN, wifi, hardware, software, Active Directory

    • Základné zručnosti vo Windows 10, Office365, Linux CentOS

    • Základná znalosť sietí LAN, WAN a WLAN

    • Prehľad v IT technológiách, v trendoch HW a SW produktoch

    • Základné znalosti platforiem Apple iOS aj Android

    • Výhodou je znalosť IT prostredia v retail sektore

    • Flexibilita, tímová spolupráca, orientácia na zákazníka

    Benefity:
    • Možnosť profesijného rozvoja, osobnostného rastu

    • Zľava na nákupy v našich predajniach

    • Pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti

    Ďakujeme, vaše údaje boli zaznamenané a naši kolegovia sa vám v krátkom čase ozvú.

  • Vedúci oddelenia tovarových faktúr

    Vedúci oddelenia tovarových faktúr

    • Generovanie importných súborov

    • Kontrola automatických importov

    • Spracovanie tovarových faktúr a dobropisov, kontrola náležitostí daňového dokladu

    • Spracovanie a kontrola EDI faktúr

    • Kontrola faktúr na doklady obehu tovaru /príjem, vratka/

    • Riešenie množstevných a cenových rozdielov na faktúrach

    • Riešenie množstevných reklamácií s dodávateľmi

    • Organizácia činností na oddelení likvidácie faktúr

    1400 € brutto

    ihneď

    • Stredoškolské vzdelanie s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské II. - III. stupňa

      • Fakturácia - pokročilý

      • Skladové hospodárstvo - pokročilý

      • Jednoduché účtovníctvo - pokročilý

    • Proaktivita

    • Presnosť

    • Riešenie problémov

    • Samostatnosť a flexibilita

    • Zodpovednosť

    • Vedenie ľudí

    Benefity:
    • Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní

    • Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona

    • Práca v mladom dynamickom kolektíve

    • Možnosť vzdelávania sa a osobnostného rastu

Ľutujeme, nenašli sa žiadne výsledky.